poradnik przedsiębiorcy

Tworząc poradnik przedsiębiorcy mieliśmy na uwadze nie tylko interes naszych klientów, ale także wszystkich tych, którzy na co dzień muszą się zmagać z niejasnymi przepisami i skomplikowanymi terminami. Nasz poradnik pragniemy konsekwentnie rozwijać, dzieląc się w nim praktycznymi poradami i najważniejszymi zmianami w prawodawstwie podatkowym.

W pierwszej kolejności prezentujemy Państwu „mały słowniczek przedsiębiorcy” – subiektywny zbiór najistotniejszych terminów rachunkowych i podatkowych wraz z ich definicjami. Epitet „mały”, to pojęcie tymczasowe. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza witryna stała dla Państwa praktycznym kompendium podstawowej wiedzy przydatnej przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Dodatkowym narzędziem, udostępnionym przedsiębiorcom jest „kalendarium podatnika i przedsiębiorcy”. Praktyczny kalendarz który stawia sobie za zadanie strzec wszystkich istotnych terminów – składania deklaracji, rozliczania, płatności itp. Aby nie przeoczyć żadnej ważnej daty – gorąco zapraszamy do subskrypcji newslettera, kierującego najważniejsze informacje prosto do Państwa pocztowej skrzynki.

Zapraszamy do bezpłatnej konsultacji telefonicznej lub bezpośredniej, w siedzibie naszej firmy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Służąc radą, kompetencją i doświadczeniem.

kalendarz
2 Maja
Należy złożyć deklaracje roczne. PIT-36 (działalność) PIT-36L (liniowy) PIT-37 (praca) PIT-38 (giełda) PIT-39 (nieruchomości)...