preloader image

W związku z trwającym w całym kraju stanem zagrożenia epidemią Koronawirusa (COVID-19), mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników, podjęliśmy trudną, ale konieczną decyzję o OGRANICZENIU DZIAŁAŃ KANCELARII “TEMIDA KSIĘGOWI” DO ODWOŁANIA.

– Prosimy ograniczyć wizyty osobiste w kancelarii. Będziemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonu (+48 33 812 34 90; +48 604 788 420) oraz e-mailem. Można także wysyłać wiadomości przez naszą stronę internetową,

– Dokumenty prosimy dostarczać drogą e-mailową, pocztą lub przez pozostawienie w skrzynce pocztowej (w kopercie lub koszulce), która znajduje się na bramie wejściowej. Jednocześnie informujemy, że wszelkie umówione wcześniej wizyty zostają odwołane.

Również pragniemy poinformować, iż Krajowa Izba Doradców Podatkowych apeluje w tej chwili do Ministra Finansów oraz Ministra Rozwoju o przesunięcie terminów podatkowych. Tutaj znajdą Państwo link do apelu: https://kidp.pl/aktualnosciall.php/10/6334 O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy za zrozumienie życząc Państwu i Państwa bliskim i znajomym spokoju i przede wszystkim dużo zdrowia w tych trudnych chwilach,


Zespół Temida